U bevindt zich hier: Home » Vrijgezellenfeest » Overnachten in een Tipi

 

Overnachten in een Tipi

Wilt u na afloop van een gezellige dagje samen het vrijgezellenfeest op een bijzondere manier afsluiten? Ga dan met z'n allen kamperen in een échte indianentent, oftewel een tipi, en waan u terug in de primitieve tijd.

 

Back to basic

Het wordt overleven, want u zult het zonder voorzieningen als elektriciteit en stromend water moeten stellen! Wel krijgt u jerrycans met water van ons.

Een overnachting in een tipi kan alleen geboekt worden in combinatie met twee activiteiten bij de Postwagen. Tegen een meerprijs bent u vrij om te kiezen welke activiteiten u wilt doen.

Bij aankomst (vanaf 12:00 uur) begeleidt een van onze ervaren tipi-bouwers u bij het opbouwen van de tipi, zodat dit zonder problemen verloopt. Een tipi biedt ruimte aan 8 slaapplaatsen. Afhankelijk van de groepsgrootte hebben wij diverse tipi's beschikbaar.

Barbecue én ontbijt zijn bij de prijs inbegrepen!

Bij het huren van een tipi zijn de barbecue en het ontbijt standaard bij de prijs inbegrepen. 's Avonds wordt de barbecue bij de kampeerplaats gebracht en ook het ontbijt voor de volgende morgen.

De volgende dag heeft u tot 11:00 uur 's ochtends de tijd om op te ruimen. Bij het opruimen van de tipi('s) krijgt u wederom hulp van een van onze begeleiders.

Na het boeken van de reservering sturen wij u onze algemene voorwaarden & huisregels. Deze dient u bij aankomst getekend bij ons in te leveren.

Kosten per overnachting: € 52,50 per persoon (inclusief barbecue & ontbijt)*
Boekingsperiode: van april t/m oktober

* Als borg vragen wij € 250,00 per groep.